Drží mě lenora

…za podolek od pyžama

Ačkoli – tvrzení, že co mívám na sobě, je pyžamo, je značně nadhodnocený.

 

Jak už jsem se dřív zmínila, dávám přednost tričkům.

 

Většinou takovým, co už nejdou nosit ven.

(No a to už je teda maso.)

 

Jako dneska.

 

Na prsou by bylo možno přečíst LADY BIRD, kdyby ovšem do nápisu nezasahovala díra, kterou mi, panstvo promine, jedno prso občas vykoukne ven.

 

Jo, říkávám Zuzce:

Hele, kdyby se mi něco stalo, než přijede záchranka, převlíkni mě!

 

By se asi podivili.

 

Doktoři.

 

Chicht.

 

 

Mimochodem – v čem spíte vy?

 

Pokud to není tajný.

 

A jestli mi tu nějaká napíše, že v krásný slušivý noční košilce, uvědomte si, že mě to hodně naštve.

(Nechci napsat, že nasere.)

 

 

Nicméně – fakt je ten, že ta lenora se mě vážně drží.

 

Dneska celej den.

 

Mrcha.

 

Zívám.

 

Žmoulám si oči.

 

Nic se mnou není.

(To není ani tak. chicht.)

 

Ráda bych srandovala, mám dobrou náladu, ale můj spánkovej deficit mi dělá čáru přes rozpočet.

 

 

Takže věci se mají tak, že co se týká nejdůležitějších částí těla, ty mám umytý, ale ať po mně nikdo nechce, abych si teď čistila zuby.

 

(To je hnusný, nečtěte to!)

 

Nebo odlíčila oči.

 

Jak se začnu ráchat ve vodě, proberu se.

 

A já už opravdu musím.

 

 

Zív, zív, zív…

 

Tak přeju všem krásnou noc, čumáčci.

 

A zítra se mějte moc pěkně, jo?

 

Brou…

 

Uáááá…

 

Zív…

 

 

12 komentářů: „Drží mě lenora

  1. Tak já vám holky klidně řeknu, v čem spím: v ničem. Navykl jsem si na to a už bych neměnil. Je to nádherně pohodlné. Jen když ráno vstávám a vidí se v zrcadle, chce se mi řvát hrůzou. Ale jinak dobrý.

  2. Aleko, já řvu hrůzou i tak, heheheMajko, správně jsi vytušila, že není vhodné zmiňovat půvabnou a slušivou košilku, je vidět, že jsi takt sám, hehehe

  3. Ahoj Kashiko, spím taky ve vysloužilých tričkách a hlavně musím mít fusekle, protože jinak se mně zdají hnusné sny. A nemysli, že sem nechodím, když nepíšu, čtu si tady každý den. Ale 4. srpna mě popadl amok a přestala jsem po 30 letech kouřit. Těch prvních čtrnáct dní ani nedokážu popsat, teď už je to lepší, ale někdy mám pocit, že kousek ze mě umřel. Ale zároveň jsem teda na sebe pyšná. Měj se hezky a zdravím Zuzku a divou zvěř.

  4. Jé, ahoj Tamy, no teda, k tomu není co dodat (nemyslím trička a fusekle, hihi). Jsi machr!!! Drž se! Já to vydržet 3 týdny, tak mám vyhráno (ale bohužel, bo-hu-žel). stydící se smajlík až do hloubi dušePinka.linko, též máme studenej odchov – kvůli kočkám máme otevřeno na balkón (mají tam písek), a nebo aspoň pořád otevřený kočičí okýnko (neuměj ho zatlačit, tak je uvázaný roztlemený, hihi), a už se těším, až vytáhnu pořádnou peřinu!!! (úsměv peřinově zasněný)

  5. Já bych zase neusnula v ponožkách, musím mít při usínání „studený nohy“ (úsměv podivína)Tamy – děkuju za pozdrav (potěšený úsměv)

  6. Já spím v noční košili, opravdovský noční košili, protože jsem dostala pár hezkejch kousků – asi 6 od tety, která si na hezký a kvalitní prádýlko potrpěla, ale ne sexy, ale není to nic sexy, jako to tvoje s „otvory“. Vlastně ztloustla a tak tyhle kousky byly ještě v originálním balení, nepoužité. A abych se přiznala úplně, zdědila jsem je. Však jsem o té likvidaci psala na webu. A tak jsem vyhodila všechny vodrbaný krátký trika a jsem fešanda. Ale přiznám se, kdybych měla spolunocležníka, tak bych si užívala jako Aleko.

  7. Zuzi,……ale to není sexy, to je tragédie, protože častěji než prso mi vykoukne pneumatika, hihihi.Košilky Ti závídím. Pamatuju si, jak se mi vždycky báječně spalo v babiččiných flanelových nočních košilích, voněly čistotou, byla jsem uložena do takový nádherný dřevěný postele, k ní mi dali židli, aby mi nepadala duchna, a celou noc mi někdo chodil tu duchnu zastrkovat pod tělo, aby mi bylo teploučko. Panečku, to byly časy!!!! (nostalgickej smajlíček)

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s