Rekapitulace

S přibývajícím věkem nevidím k oslavě nadcházejících narozenin jedinej důvod.

Tak jen takový drobný shrnutí:

 

Spoustu lidí jsem potěšila a těším jen tím, že jsem, a mě upřímně těší, že jsou v mým fanklubu.

 

Spoustu lidí jsem pro změnu nasrala, a nikdy mi neodpustěj, že jsem.

 

Je to takovej bludnej kruh, ten život.

 

 

Mám před sebou tu operaci, o níž už jsem zde psala.

Pokud dobře dopadne, budu mít krásný plochý břicho a tak vůbec, žejo, a budu chodit a kroutit prdelí, a najust jo!, když panstvo promine, a budu nosit takový různý kurví trička na tělo; což je ale mimochodem všechno děsně povrchní; bude mi stačit, když se v pohodě a pohodlně vyspím na zadním sedadle našeho pežota 307 brejk, kamžto se nyní pořádně nevejdu, jak jsem před pár dny zjistila, když jsem si chtěla u Ruzyně schrupnout, zatímco Zuzka s mojí mámou vyhlížely přistávající letadla (Zuzky úchylky, pokud to nevíte, jsou letadla, hory, horolezectví, sněhový vánice a tak).

 

Pokud dopadne blbě, ta operace, tak holt selaví. Přičemž blbě jak pro koho, že. Když se neprobudím, tak to se nedá svítit.

 

No a když se probudím s tím, že nebudu vědět kdo jsem, kdo je prezidentem v USA a jak zní Pythagorova věta, tak to až zase taky blbý nemusí bejt, protože Pythagorovu větu jsem nechápala ani na vrcholu svý inteligence a jasnozřivosti a už v tom nebudu na starý kolena šťourat, a protože mám Zuzku a vím, že ta by mi ty kapající sliny utřela, přikryla by mě plédem a odvezla do parku, kde by mi četla pasáže z našich oblíbených knih.

 

 

Čímž vším ale okecávám něco úplně jinýho: Chtěla jsem vás původně jen pozdravit po delší odmlce, vyjádřit Mirce obdiv nad tím, že se drží, a sdělit světu (a svému obezitologovi), že jsem kráva, protože mám omezovat tuky a cukry, jinak se operace posune, a já dneska hřeším – piju colu a taky kafe se smetanou.

 

Jo, a stran tý (výborný, brazilský ) kávy:

 

Zuzka včera hrabala v několik let neprozkoumaných zákoutích naší pseudovychytaný pseudorustikální kuchyňský linky a našla džezvu a dva miniaturní šálečky na kávu. Tak si dávám k narozkám předsevzetí, že končím s překapáváním a smetanou. Je nízkotučná a je celkem na hovno, ale furt je to aspoň iluze smetany. Přesto – konec.

 

To bychom měli.

 

A ad překapávání:

Se mi rozbil překapávač. Takže jsem si chtěla překapávat provizorně přes papírovej filtr, ale Zuzka prostě nebyla schopna mi ty filtry obstarat. Tedy jsem používala bílý ubrousky. Pak barevný. Pak se mi osvědčil, když kávoví gurmáni prominou, obyčejnej toaletní papír.

 

A dneska ráno, víte, dneska ráno jsem si překapávala kávu přes upgradovanej toaletní papír  – s obrázkama kopretin a vůní posečený louky.

 

Což mi právě připomnělo, že bych si mohla trošku zablogovat, napsat vám, co je novýho, a popřát vám krásný léto … s vůní posečený louky.


 

 

9 komentářů: „Rekapitulace

  1. "No a když se probudím s tím, že nebudu vědět …"ad citát … no co no, to se mi stává běžně***ad překapávání … ne že "ten toaletak nebyl recyklovanej", viď Cheo, ale že nebyl (zrovna) použitej 😉

  2. Já už mělanapsáno slovo recyklovanej, ale kuli šťouralům jsem ho smazala. Koukám marně. :-))Ahoj lidi, dlouho jsem vás neviděla!

  3. Přeju taky krásný léto, ale pro nás alergiky, bych vynechala tu trávu – ať už posečenou nebo rostoucí.Nechtěla by sis otevřít kavárnu? Kávu s kopretinovou příchutí jsem ještě nikdy neochutnala. Byl by to unikát! A mohla bys dělat i kafe s heřmánkem či aloe vera, bo takto vonící hajzlpapíry se taky vyrábí 🙂

  4. Kashiko,díky Bohu (Zuzce) za tu džezvu!Já potištěný toaletní papíry s vůněmi nepoužívám ani k tomu, k čemu jsou určený.Jinak stačí zavolat a já budu vlát na Černým mostě připravená odejet s Vámi do horského údolí snů.K rekonvalescenci třeba. A třeba i na dlouho.

  5. Mirůůů, ahoj!!!!Tvá nabídka mě FAKT láká!!! Ale pokud bude rekonvalescence, bude v zimě, a já zimu moc ne-e-e, já chcu v létě!!!!!! (Ale obávám se, že musíme makat beze dne volna)

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s