Od rána se (hořce) směju

A obdivuju novináře, co se nebojí

 

O čem mluvím?


Třeba -když ne o návrhu důchodový reformy, která je taky vypečená- o tomhle.


Ale zase na druhou stranu – před nezaměstnanými občany, kteří třeba nemají už pomalu co dát harantům do úst, se otevírají netušený možnosti:

Kvalifikace již není nutná.


Stačí, když o sobě člověk prohlásí, že to v něm je, to žádná VŠ nenaučí (a proto ji nemá). Alespoň já to tak pochopila z postoje ministerstva školství.


A má toho fleka jistýho.

 

 

To by jeden fakt blil.

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Občasnej komentář. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

11 thoughts on “Od rána se (hořce) směju

  1. Jo, a P.S.A když už jsem v tom (nasrání myslím): K doktorům, kteří se zúčastnili akce pod rádoby vtipným, leč neuvěřitelně hnusným heslem "NÁŠ EXODUS, VÁŠ EXITUS" ani nepáchnu. Bojkot.

  2. Tak já znám hodně lidí, kteří nemají vysokoškolské vzdělání a přesto jsou jejich schopnosti v daném oboru výjimečně vysoké, takže tohle bych neviděla až tak černě:-)Krom toho, pro přijetí do pozic s potřebným VŠ se přijímají zaměstnanci s VŠ a vůbec nikdo běžně nezkoumá, jestli je diplom ekonoma z VŠZemědělské, ši tak nějak podobně, takže v tomto kontextu bych to taky neviděla tak černě:-)

  3. no jo,Modona má pravdu, např. já s VŠ titulem pracuji na místě, kde VŠ vzdělání není vůbec požadováno … a nikomu to nevadí, ani mně:))))) ….. (((((:

  4. btw:doufám, že se nasereš častěji, už jsi mi tu chyběla moc dlouho :D***ještě jedno BTW: zkus nasrat i Kainis, její texty mi taky chybí 😀

  5. No, co se mě týče, tak bys mohla klidně psát víc i nenasraná :-)) A Gomba má pravdu, Kainis bys už taky k nějakému textíku mohla dotlačit 🙂

  6. ale ona -JI- má!studentka má určitou odbornou kvalifikaci, která je poněkud genderově nevyvážená, zato ji však dostatečně vyhovuje ke kariéře. Mezi námi odborníky se vyobrazuje kosočtvercem.

  7. Mod., jistě,souhlasím, že výjimečně schopný může být člověk i bez VŠ, jasně. Ale promiň, studentka bez (větších) zkušeností na postu ministerstva, které po kdejakém vesnickém učitýlkovi (asi to zní pejorativně, ale nemyslím to tak) tu VŠ požaduje? To je snad asi … trochu … donebevolající.Gombo, btw č.2 mě rozjařilo :-))Moc zdravím Marcí i ostatní a závěrem vyjadřuji souhlas s TS.Což je potom ale, takříkajíc, vláda na 3,14ču.A to mě dnes ještě dorazili s tímhle:http://aktualne.centrum.cz…691810Prý "Pokud někdo nevychovává dítě, nevytváří nového plátce". Něco tak netaktního už jsem dlouho nečetla, fakt.

  8. Pandy se bojim,je tak hladova,ze by mi ukousla ruku :)).K tomu VS…muj drahy Chot ma "pouze" maturitu ze zemedelky,presto je sef logistiky.Ja si myslim,ze je to i o schopnostech cloveka,ale samozejo titul tak trochu otvira dvere :)).

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s