Monology č….

20/6/18
V poledne jsem musela suše konstatovat, že u svého psychologa jsem nejspíš naposledy, protože být jen trochu labilnější než jsem, jdu si po rozhovoru s ním hodit lano.

Což jsem asi psala i minule. Zuzka dodala, že by měl platit on mně za všechny ty jeho monology o vlastních problémech. (A propos, napadá mě vtipná řečnická otázka: když už se někde v divadle hrají Monology vagíny, nejsou v plánu i Monology č…..? Dodala bych podklady.)
Zbyly mi špagety, tak jsem mu je vzala k obědu, hned je snědl, a příště se na milou charitu vyseru, protože naše následná konzultace vypadala asi takto: „No, tak já vůbec nevím co dělat manželka ode mě zase utekla a chce po mně dva miliony dlužím prachy na daních ale ty špagety to jsou samý uhlohydráty to budete pořád tlustá když to budete jíst ale byly výborný možná jsem si tam měl přidat ten kečup ale když jste tam dávala ta rajčata tak ne tak já tý manželce ty prachy budu muset dát nebo počkejte já si zavolám svýmu právníkovi…“

A tak vypadá každé naše sezení už spoustu měsíců. Takže jsem si poté venku dala, vztekle, půl pizzy jako půl kola od vozu, a po ní mi Zuzka koupila milovanou opočenskou zmrzlinu, ať se práší za kočárem, ale jak jsem omezila cukry, zdála se mi strašně přeslazená, ble, no nic, aspoň už po ní nebudu toužit.

Naplněna těmito kaloriemi po okraj, řekla jsem si, že tudy cesta nepovede, aby mě magorů král vytočil a já zase porušila dietu, což dělám vždy, když mám nervy nadranc, a on mi má pomáhat nebo aspoň držet hubu, a namísto toho mi asi třikrát řekl, že ho seru (protože mu sdělím, zdvořile, svůj názor, když se ptá …. no, dobře, i když se neptá 😀 ), takže budu muset asi rozetnout gordický uzel naší známosti, dokud to ještě dokážu decentně, jako dáma, abych mu neřekla Vy už mě taky serete, protože to taky umím, jsem dítě drsného severu, umím i horší slova.

Večer milá návštěva zachránila ucaprtaný den…
Z auta vyfocena stará tramvaj (blbě) a ještě starší Hrad. Zasíťovaný Hrad. A taky prodejna pro houbaře, což je fascinující (To jakože košíky, trička, gumáky, hole a tak, jo?
Nešlo zastavit, to bych si teda vočíhla…
) 😀
.

A jeden krásný obraz, ale ten jsem nefotila z auta

20a

20b

20d

20c

Reklamy

3 komentáře: „Monology č….

  1. „Vy už mě taky serete“ přece psychoterapeutovi říct můžeš!! To je právě dobrej moment pro další prozkoumání.

    Ale pokud on říká o sobě osobní věci tak, že to neslouží ničemu v té terapii tobě nebo vašemu vztahu, tak to není žádnej psychoterapeut. Potom nepracuje, ale krmí sebe (ne špagetama, ale i obrazně). A od toho tam není. Mluvit může o sobě jinde s jinými, za to placenej není (a je jedno, jestli je placenej hotově, anebo jestli to platí zdravotní pojišťovna, prostě placenej za to je).

    -pokud teda má jít o psychoterapii. Jestli je to pojmenovaný výživové poradenství nebo jánevim, tak je to možná jinak. Jestli je to pojmenovaný psychoterapie, tak to je blbě a bylo by dobrý šířit o něm, že není doporučeníhodný (silnější by bylo si stěžovat u nějakýho etickýho výboru).

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s