Karma je zdarma

A někdy rychlá jako blesk.

Tak dneska konečně, po mnoha a mnoha doprošováních a sms typu NEZLOPTESE ZITRA UŽ URČITĚ, přijel pan Žumpák. Lépe řečeno poslal otce a závozníka. Což nám je celkem fuk, hlavně že to saje 😀
Nejdřív zajeli k nám, asi měli instrukce, že jsem nejvíc naštvaná, a pak měli vzít ještě dvoje sousedy.
Když byli u sousedů téměř hotovi, stalo se něco, co se jinak stává jen ve filmech o zázracích a vyšší moci: rozpojily se jim hadice.

A pánové, jak se ty hadice snažili, samozřejmě pod tlakem, zase napojit, byli všemi těmi hovny … no, víte čím … během vteřiny ohozeni od hlavy po paty. Ale KOMPLET a DURCH.
„Karma!“ vydechla jsem překvapeně, a nikoli nepřejícně 😛 Trochu jsem si i pomyslela, že dobře jim tak, to mají za to doprošování, lhaní, nervy!
Pak to konečně znovu napojili, ale všechna ta močka (naštěstí jenom ta) už se vesele jala valit cestou kolem nás. Řekly jsme si, že se nedá nic dělat, pak to prostě smyjeme hadicí, a holt trochu toho odéru, to se na vsi ztratí v davu.
Jenže jak je ta karma spravedlivá, a jak se všechno zlé, co někomu přejete, dříve nebo později vrátí jako bumerang, rozhodla se milá močka, že je čas odbočit z prachu obecní cesty a prohlédnout si pár soukromých pozemků. A ten náš byl první po ruce. A tak k nám, vyjetou stopou od auta, zabočila.
Už jsme to vykropily, ale budu si dobře pamatovat, že KARMA JE ZDARMA, A NĚKDY JE RYCHLÁ JAKO MYŠLENKA. 😁
Stejnou informaci si bude pamatovat jedna ze sousedek, protože jak to znovu napojili, tak vše, co už z jejího septiku bylo vyčerpáno, se tam bleskurychle vrátilo, tu nádrž naplnilo, a přebytek (VŠEHO, a velký!!!) vytryskl nad její zahradu jako léčivý karlovarský pramen. (To budou rajčata! 🤩🍅🍅🍅🍅🍅)
Jo, a ti dva pracovníci odmítli osprchování zahradní hadicí, odmítli nabízené náhradní kraťasy a trika, a tak jak byli, nasedli do vozu, a tradá.
Nevím, jestli je tu ještě někdy uvidíme 😀
A nelžu ani slovíčko, mám i video, ale to zveřejňovat nebudu, jím si jen občas připomenu, že karma funguje.

Tak bacha na to!

1 komentář: „Karma je zdarma

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s