Mám spoustu důvodů být naštvaná

…ale nejsem!

No hele – mělo mi přijet několik návštěv.

 

Jedna z Mostu – ta volala, že přijede až zítra (a pobyde do pondělí). Teda dvě – ona a dcera.

 

Druhá z Děčína – ta zapomněla (potfora, chybí mi – snad se ještě někdy uvidíme, chicht).

 

Zase je fajn to, že se nemusíme omlouvat za bordel, a zítra to v poho nějak pofackujeme (navrch huj, vespod fuj) dřív než holky dorazej.

 

A zahraju si slovní fotbálek, nějak se propadám na žebříčku.

 

Taky chceme vyměnit nějaký obrazy, dneska jsem získala jednu novou olejomalbu, tak musíme doma něco sundat, aby se vešla.

 

Vyfotím vám ho večer, ten novej obraz.

 

Případný kritiky odkazuju do patřičnejch mezí hned, hihi, vůbec mě nezajímá, že se někomu nelíbí malování přes rám. Mně tentokrát jo, protože je obraz plnej koček, a kočky já, jak asi už víte, můžu.

 

Jinak není (prozatím) celkem nic novýho.

 

Odpověděla jsem na pár mailů a sz, hned ráno jsem na desátej pokus odeslala pár faxů do Jugošky (teda Chorvatska), dodělala jsem další překlady (a uvědomila jsem si, že mám jeden hodně velkej rest, což je blbý, je to zrovna pro kamarádku), počumákovala jsem na mých oblíbených servrech a jestli mi dneska nikdo nepřinese další (záludnou) práci, ani nás nikoho nechytí střevní nebo jiný zdravotní potíže, tak by měl být klidnej víkend.

 

Akorát trochu studenej.

 

Kvůli kočkám máme permanentně otevřeno na balkón, když ne celý dveře, tak okýnko, a fakt máme v bytě zimu.

 

Asi vytáhnu babiččiny duchny, ať se mi Zuzka směje jak chce.

 

Jo, a v neděli máme jet do psí polepšovny, ale paní vychovatelka se ještě neozvala, tak nevím.

 

Každopádně jsem tím psovi už pohrozila, a hned nasliboval, že bude hodnej (kecá!!!!!!).

 

Víc toho nenapíšu, protože v kolbence za chvíli odhoukají padla, a nerada bych přetahovala.

 

Pospíchám domů.

 

Tam se to líp nudí.

 

Tak hele, čumáčci, pěknej víkend, jo?

 

(úsměv)

6 komentářů: „Mám spoustu důvodů být naštvaná

  1. Budu se snažit, ale zítra je velký stěhování národů. Vezem dceru na rok??? do Prahy. Zejtra ráno odjíždíme a ona si nachystala pouze 2m knih a šla pařit, jelikož dnes dodělala autoškolu. Nejsou to učebnice, aby bylo jasno. A taky šampon na vlasy. Po kom to děcko je????

  2. Majčí,……no po kom asi, tyvoležeseptáš (hééééé-he-he).Neboj, má co číst, vlásky bude mít taky čistý a voňavý, a to ostatní zmákne levou zadní, když je po Tobě (aj, prozradila jsem to!)U nás budeš vítána kdykoli, jen ne zítra, viz můj následující článek, pokud máš čas.Se z toho fakt, s prominutím, poseru, vážení kolegové.Majčí, prima cestu a všechno, všechno nej, vám i holce (tfuj-tfuj-tfuj!!!!)

  3. To by mě zajímalo, jak to děláte s kočkama a otevřenýma dveřma v zimě??? A slíbila jsi fotku obrazu, tak na to nezapomeň :o)))Ale nejvíc, bys asi měla dopsat tu rozdělanou knížku. Máš dobrý sloh, vyprávíš živě, není to ploché a jsem si jista, že ta kniha by byla pro spoustu rodičů potřeba. není to žádné plácání, je to věcně a živě popisovaná realita.

  4. Zuzi, nijak. Na balkóně zatáhneme skla, zavřeme dveře na balkón, vysadíme lítačky (ty už tu byly, předchozí majitelé měli pejska), protože je kočky prostě neuměj utlačit, a pověsíme tam těžkej hadr. Kočka začne řvát a chce v největší chumelenici chodit po klandru, tak odšoupnu jedno sklo, druhá kočka chodí sem a tam a odhrne ten těžkej hadr, a nám sněží až do obýváku, a to celou zimu. Tak asi tak, hihi.Díky za povzbuzení stran knihy!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s